Перейти к содержимому

Архивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для публикации сообщений.

Сірко

Laughing Buddha (fem) / Кокос / Днат 150Вт / Indoor

Рекомендуемые сообщения

Вітаю брати мої.

Розпочинаю свій перший професійний репорт.

Маючи за плечима деякий досвід вирощування нашої любої "Марусі" хочу провести не сильно обтяжуючий і урожайний гров, а для цього потрібно щоб все йшло чітко і по плану. Деякі знання я здобув, але більшу частину, надіюсь, ще здобуду в процессі. Мене завжди тягнуло в аграрну сферу )). Думаю це буде цікавий досвід.

Ітак, що ми маємо:

1. Насіння Laughing Buddha (fem)

2. Бокс 350х350х650

3. Лампа ДНаТ 150Вт (Osram - звичайна)

4. Вентилятор TD-160.

5. Субстрат - Кокос, горщик - 5л.

6. Добрива звичайні, від Valagro, МФК та прості солі.

7. Біостимулятори також від Valagro.

8. TDS-метр,PH-метр, ваги електронні.

9. Вода. Осмос. ppm - 20. Ph -5.8

post-12321-0-41446600-1382456780_thumb.j

Рослина:

Насіння було замочене у вологих ватних тампонах. Проросло на слідуючий день. Висаджене прямо у горщик під натрій. Через два дні показались перші листочки. Пройшло три тижні.

21-день

post-12321-0-64185100-1382457196_thumb.j

Одразу помітно заторможений ріст. Думаю це зумовлене неправильним інтервалом поливу, але про це нижче.

Добрива:

Використовую легкодоступні і прості добрива, які можно знайти у звичайному магазині. + Valagro їм у домомогу. NPK 102/56/102/72.

Готую розчин на 10л. у 1л. пляшці. Потім розбавляю у пропорції 100мл./1л. води (осмос).

Кислю електролітом.

5 день -1,5 літра розчину. На вході 660 ppm, дренаж 300 ppm.

9 день - Радіфарм - 2л., до протікання.

10 день - Мегафол + Плантафол 2,5/л. (на листя, на ніч)

13 день - Вода, 1,5л.,, до протікання. + Мегафол + Плантафол 2,5/л. (на листя, на ніч).

17 день - 1,5 літра розчину.

20 день - Мегафол + Плантафол 2,5/л. (на листя, на ніч)

Температура:

Температура коливається у межах 28-30 градусів.

Начебто нічого не забув.

Отож вперед.

P.S.

Буду вдячний за поради

Продивляючись репорти я помітив що мій Усміхнений Будда виглядає чахлим у порівнянні з іншими дітлахами на данній стадії розвитку. Думаю причиною тому недостатня кількість поживних речовин у субстраті внаслідок недостатнього поливу.

Отож планую поливати щодня до протікання і слідкувати за показниками. Планую розчин з Ph- 5.8-6.2, ppm - 600.

Просканую дренаж - відпишусь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

мабуть корiння нарощує.так а що з інтервалом ?

хай росте!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Награды

О братиш, классика! четкий набор удобрях.давай рви усех,. Удачного грова!
Та на мою думку, щодня не треба поливати

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго Бро, а складно читати будучи російським, довелося користуватися перекладачем гугла =)), удачі у Грове, буду стежити

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть изображения]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

за што паважаю украінцаў дык за тое што як адзін гавораць на роднай мове не тое што беларусы ....... прасралі радзіму культуру гісторыю ..... а буда смяецца))))) поспехау бро ,буду сачыць так як гэта першы гатунак чыю назву я пачуў перад тым як курнуць)))) Поспехау!!!А гатунак сапрауды добры, вельми эйфарычны ....як пад таблай.....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую друзі та сябри за підтримку. :)

Поділюсь я з Вами рецептом моєї "настоянки" з показниками NPK 103/56/102/72/60/76/.

1. Кальцієва селітра - 0,3 гр./л.

2. Монофосфат калію - 0,1 гр./л.

3. Valagro MASTER для квітучих рослин - 0,37 гр./л.

4. Мастер Цвет Анти-хлороз - 0,2 мл./л. (шприцом)

5. Сульфат Магнію (MgO-17%,S-13.5%) - 0,57 гр./л.

Змішую в такій же послідовності .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго Бро, а складно читати будучи російським, довелося користуватися перекладачем гугла =)), удачі у Грове, буду стежити

Та нормально все читається. Просто пару латинських букв в кирилиці та і все

Гирудотерапевт, Вперед і з піснею

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Після додавання і змішування всіх компонентів маємо такі показники готового розчину PH-5.1/ ppm-870.

Також вирішив, що коріння також потребує стимуляції, тож додав 2,5 мл./л  Радіфарма у готовий розчин.

Змінилися показники PH-5.0/ ppm-1175.

Дренаж показав PH-5.3/ ppm-1025.  

 

Показники не в нормі, тому трохи хвилююсь, але поки нічого зробити не можу (( Рівень PH поки підняти нічим. Може хтось порадить надійний засіб.


Кажуть допомагає 10%-ний розчин гідрокарбоната калію. 


Про гашене вапно я мовчу 

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть изображения]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

если гашене это пепел то и я молчу.....))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не, наш белорусский брат. вапно - известь (рус). а насчет повысить пеплом в кокосе..хз.но думаю вариант. там повысить то немного

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Награды

Просто главное не запускать потом сложнее будет.....я все время в кокосе ростил а тут дернуло в земле так накосячил электролитом теперь разьебываюся.....косяки как у школьника сатори порю....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

бро, ты попробуй дать компоту постоять и погляди.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Награды

Після додавання і змішування всіх компонентів маємо такі показники готового розчину PH-5.1/ ppm-870.

Со стартом Бро!!

пш низковат , даже для гидры не говоря о кокосе. ппм высокий для  данного периода роста.Сам гровил на солях когда то и репчик есть. У меня 800-900ппм это было на  цветении ,когда  самая высокая концентрация солей была..А у тя 650 имхо   потолок сейчас должно быть.

 

 

Змінилися показники PH-5.0/ ppm-1175. Дренаж показав PH-5.3/ ppm-1025.                                                                                                                                                                                                                             На сколько я помню на кокосе  с простыми солями  на веге пш дренажа должен быть примерно 6.2 , на цветении 5.9 .  ппм  начинается   сроссады 200-250 ппм и  на цвете максимальный 900 имхо.Высоко  Бро ппм и низко  пш((  Я бы след полив полил  водой с пш 6.5 . Или это у тебя не первый цикл с такими цифрами? Откуда берёшь оптимальное значение??                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     п.с или чтото  намутили с цитированием и тд в редакторе ,а то както неудобно имхо(( Нажимаешь  энтер а оно типа цитату добавляет (((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

бро, ты попробуй дать компоту постоять и погляди.

вот и мудромир так сказал.....я попробовал и сел на жопу......матть моя убивал ростихи....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую Vitoshkin за пораду )
У вирощуванні в кокосі мав минулорічний досвід, але там робилось все вперше і на "око" ) Тому без проблем не обійшлось, був цілий букет і висока температура під 40, і високий рівень Ph, і керамзит, і нехватка елементів, навіть кліщі встигли погостювати.
Тому цього разу я хочу провести цикл по всім правилам конопляного мистецтва культивації.
Для прикладу внизу фото і минулорічні цифри :
розчин Ph-5.8/ppm-1000
дренаж Ph-6,7/ppm-890

Але перейдемо до справ сьогоденних.
За цілий день на "кривих" показниках відхилень не виявлено. По листю видно нехватка азоту ( молоде листя світло зеленого кольору), що і не дивно.
Сьогодні на ніч попшикав сульфатом магнію 1 куб/л. Думаю це піде моєму Будді на користь.
Завтра спробую пролити водою до рівня 300 ppm і показників Ph -5.9-6.2. Кислотність планую підняти за допомогою магнію сірнокислого (аптека), якщо не знайду тоді спробую соду харчову. Це поки, що всі мої знання по цьому питанню.
Якщо хтось знає надійний засіб для підняття рівня PH - буду вдячний за пораду. 

 

P.S. Цікаво, а з чого зроблений PH-UP?

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть вложения]

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть вложения]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кислотність планую підняти

 

 

Поднимать ненужно.Зачем тебе кислее??? наоборот понизить кислотность нужно чтобы выше пш стал.. Доломитовая мука в помощ или же просто  хорошенько промыть попробывать.

 

Цікаво, а з чого зроблений PH-UP?

 

 

Есть мысль что он на основе ортофосфорной кислоты...А там х.з. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

про соду сам думал ....но кто то тут отговорил

ортофосфорная кислота у канна точно.....у них же одна на вегу а другая на цвет пиашка???

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

24-день.

Все іде по плану )) 

Сьогодні промив субстрат водою. Нічим не піднімав рівень PH ( дякую Vitoskin).

Показники води PH-4.7/ppm-11. PH дренажа порадував  Ph-6.2/ppm-250.

 

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть вложения]
 
[Зарегистрируйтесь чтобы видеть вложения]

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Показники води PH-4.7/ppm-11. PH дренажа порадував  Ph-6.2/ppm-250.

Слух Бро,что то странно,сначала было кисло и  осмос кислый что то у тя  .а в дренаже выше стало))) У тя  пш  часом не тютю  не балуется?? это ихняя болезнь,годик  - два поработает и потом начинает показывать то что ему хочется. Или ты не сколько раз вкл и выкл и тоже самое замеряешь и показатели не изменны ?

Я бы  проверил чемто. у мя после того как мой баловался и я   тупо кислил  пару недель((( . потом купил дешовый  пш тестер для авариумов [еврей]кий и проверил  цифры всего что в хате.и аквариум и крануха и отстоянная крануха и  дождевая и дисцилят..Короче выкинул пшник я.Брал за 350 грн и он и 2-ух лет непроработал.Хоть и мудохался с ним,спец [еврей]кость купил для  храненияч электрода,а он всёравно взял и умер...Теперь от GHE тест ,РеспектСерёне за него  , ненарадуюсь.Геморнее в использовании но если  не часто мерять то верняк.А с кокосом в идеале  хороший  электронный пш.а то  этим  надоест в день  по 1-2 раза  маниторить..

 

МИР

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

У тя  пш  часом не тютю  не балуется?? это ихняя болезнь,годик  - два поработает и потом начинает показывать то что ему хочется. 

Я про це думаю вже не вперше. Навіть перевіряв вчора акваріумним тестом.  Показники двох тестів ідентичні. 

Але мене насторожує і не дає спокою той факт, що при тестуванні РО води вчора вона була  4,7, а сьогодні вже 5,6!!! ЯК???

І ці показники підтвердили обидва тести (в акваріумному вчора рідина була червона(4,5), а сьогодні жовта (5,5)). Як пояснити цей факт?   

Мої товариші, прошу також Вашої поради з приводу вентиляції.

Мій вентилятор (TD-160), увімкнений на першу швидкість, і підключений разом з ДНАТом на режим 18/6. Виходить, що 6 годин, поки вентилятор відпочиває, рослина залишається без циркуляції повітря, використовуючи тільки об"єм повітря (0,08 м3) який залишився. Можна звичайно підключити вент напряму від мережі і він буде працювати 24 години на добу, але ось питання, чи довго він в такому режимі прослужить? Адже мотору також потрібен перепочинок, щоб не згоріла обмотка двигуна. І рослину жалко і вент (( Як бути??

І питання на рахунок обдуву, у мене комп. кулера, обдув повинен бути підключений постійно чи також потрібно давати перепочинок???? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня вентилятор и кулера работают постоянно. Кулера так точно расчитаны на постоянную работу. Да и канальники по идее тоже. Во всяком случае  мой первый канальник работал около 75 дней и только пару раз выключался за это время и ничего, рабочий, хотя уже и весьма старый. В идеале нужно чтобы все постоянно работало. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Але мене насторожує і не дає спокою той факт, що при тестуванні РО води вчора вона була  4,7, а сьогодні вже 5,6!!! ЯК???

І ці показники підтвердили обидва тести (в акваріумному вчора рідина була червона(4,5), а сьогодні жовта (5,5)). Як пояснити цей факт?   

 

Не обращай на это внимания, у осмотической воды практически нет буферности, в какую среду она пападет такой и будет ПШ.

Именно такая вода правильно покажет ПШ дренажа.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть ссылки]

Братка  такой канальник как сайлент  предназначен для постоянной работы также...так что  вкл  на постоянку его...Но я на веге с таймером ставлю его. чтобы  влажность выше была..

МИР

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

можно кулером  обойтись самым маленьким к БПподключи ,пусть крутится постоянно на растиху ......дешево и сердито....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

P.S. Цікаво, а з чого зроблений PH-UP?

 

Самому было интересно и нарыл инфу что там пищевая ортофосфорная кислота (поговорил со знакомым он технолог на пиш. производстве) так она используется для синтеза добавок в кулинарии :) Но пить её всё равно не стоит 

[Зарегистрируйтесь чтобы видеть изображения]

И думаю у канны там ещё буфера должны быть в этой бадяге...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.

  • Сейчас на странице   0 пользователей

    Нет пользователей, просматривающих эту страницу

Статистика

4 518
Всего тем
134 979
Всего сообщений
31 037
Всего пользователей
7 510
Рекорд онлайна
NEMAN
Новый пользователь
NEMAN
Регистрация 25.04.2024 10:31

Ограничения

Вся информация предоставлена в ознакомительных целях для лиц старше 18 лет.

[Правила использования]

×