Перейти к содержимому

Архивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для публикации сообщений.

Сірко

Laughing Buddha (fem) / Кокос / Днат 150Вт / Indoor

Рекомендуемые сообщения

просто я вот думаю как ты будешь то через

это сито расту вытягивать с бокса то?

по поводу дренажа,я так тоже делал приподнял слил если много или померял дренаж и все.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня вот какой вопрос: вот тут скрог стоит, а как ты горшки юзаешь за дренажом? Просто тупо поднимаешь горшки и вытягиваешь поддон?

Горщик стоїть на місці у піддоні. Між ними прокладка у вигляді шматка пластикової труби (2 см.), щоб коріння не знаходилось у воді.

Дренаж витягую шприцом на 100 кубів.

 lsdgash -  Саме тому горщик не потрібно витягувати з боксу  :rolleyes: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а формулы Бардо Жизни че не нравятся?

Jenaro вроде все расписал?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а формулы Бардо Жизни че не нравятся?

Jenaro вроде все расписал?

Перший раз чую про них (( Через пошук у нас на сайті не шукає, Олк заблокований, Гугл не дає відповіді ((

Кинь ссилку будь-ласка  :help_002:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в таком случае тебе нужно постоянно вымывать лоток так как вода будет испарятся а соли собираться на дне и показания дренажа будут не верными!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сірко..в тебе кокос.. намалюй що є з удобр

ФОТО + Сульфат Магнію (аптечний + в гранулах).

 

Закинув у кальк. твою інфу від Jenaro. Цифри NPK - 50/150/300-50/50....Трохи стрьомно від таких завищених показників. Так і має бути?

ppm880,рН=5.8]

Монофосфат Калия=6,5гр.

Магния Нитрат=5,4гр.

Калия Сульфат=0гр.

Железа Хелат(6%)=0,2гр.

Brexil Combi=0,2гр.

Brexil Ca=3,5гр.

Калия Нитрат=3гр.

 

post-12321-0-80150300-1386338640_thumb.j

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

братуха ты прав шо стремно.светаааа там больше Солнышкавроде600?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Звідки я знаю ((( Я брав інфу, яку ти мені скидав. Пост я так і не бачив (((

На нашому сайті найти щось через пошук нереально ((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

цифры на ведро. не мои. я водой кормлю
а тут цифры подходят?
переписывай бо удалю.это украденные разработки натовцев

post-8922-0-73209100-1386400069_thumb.jp

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Сірко Бро вот  мои репы на кокосе один на простых солях второй с пробиотеком ... может чем поможет почитай .посмотри. Я их почистил там 2 страници всего.

 https://grower.net.ua/topic/1254-lowgold-esl-105w-kokos/     

https://grower.net.ua/topic/1502-lowgold-esl-105w-kokogrunt/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нитрат кальция 3.5

нитрат калия 0,2

мфк 0,5

микра сб 0,02

сульфат магния 0,5

брексил кальция можно по листу дать пару раз.

рн на цвете должен падать.

и скока за сутки прокапывает через горшок?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго дня. Дякую всім небайдужим  :slap:

Ці дні я не сидів без діла.

Нарешті зайшов на ОЛК, через анонімайзер, і прочитав багато корисної інформації про засвоєння рослиною елементів харчування. Також у нагоді стала і Ваша інформація із репортів.

Отож перейдемо до справ. Сьогодні 21 день цвітіння.

Марійка росте, шишки набирають масу, хоча і не без проблем. Одна з них - підвищення рівня РН дренажа. За декілька днів і поливів розчином з РН - 6,0, він виріс з 6,1 до 6.4. Це свідчить про те, що рослина виїдає і має більшу потребу в аніонах (N, P, S, Cl). 

Заливав розчин з NPK - 100/100/216/ 72...РН-6,0/ррм-500....дренаж РН-6,4/ррм-800.

Крапельниці не маю, тому точну кількість заливаємого розчину в мл. сказати не можу.

Сьогодні на ніч попшикав Мегафолом з Плантафолом (10.54.10). Думаю, що зробив це в останнє, бо боюся плісняви. Два кулери що маю на обдув не сильно  продувають мій СКРОГ, так...легенький вітерець. Можу, звичайно, поставити ще декілька, але внизу, щоб дули знизу вверх. Як вважаєте є в цьому якийсь сенс?

По листю також видно відхилення від норми, а саме :

1. Листя світло-зелене, на верхівках деякі листки зігнуті буквою V - нехватка азоту.

2. Сохнуть кінці - нехватка калію. Або може бути перекос в харчуванні, тому можливі блоки речовин. Не знаю.

3. На верхівках шиш молоді листочки вигинаються перевернутою "лодочкою"  - нехватка кальцію, незначна.

4. Деякі листки, середня частина, показують "зуби дракона" - нехватка хлору (знову ж таки, можливо із-за перекосів і блоків).

Причинами поганого засвоєння елементів (блоками) можуть бути їх зависокі показники в розчині. Відомо, що високий калій блокує кальцій - і навпаки.  

 

Вирішувати свої проблеми думаю слідуючим чином, (якщо не правий - поправте) :

1. Пролити відстояною водопровідною водою з РН - 5,8. (вимию кокос, вирівняю РН + трохи хлору має бути в воді)

2. Зроблю новий розчин (де зменшу Азот,Калій і Кальцій + підвищу Фосфор) з показниками NPK - 90/120/190/ +Са 48 +Mg 31 +S 40.

post-12321-0-32692900-1386686458_thumb.j

post-12321-0-64934200-1386686467_thumb.j

post-12321-0-70277800-1386686477_thumb.j

post-12321-0-83162500-1386686486_thumb.j

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

рановато магний так сильно опускать,могут быстро пожелтеть и рн большой,хотя для какоса может и годиться) в компоте не дожен быть такой большой рн,кисли до 5,6 лучше заболтать в большой емкасти компот с рн 5,6 промыть водой пока дренаж не побежит нормальный и зарядить новым компотом,и потом поливать и смотреть на паказания дренажа и компота то в баке,рн буферизируется некоторое время,точно не скажу но поливать много надо,кокос не влагоемкий.рн скачет бо гдето шото не так.по опыту скажу что и на 4,5 расти может. если зашел на олк почитай про мапито интересная штука https://olkpeace.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=80912 ,про хлор не заморачивайся,вообще он вреден для корней.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Про магній. Останні два тижні взагалі не давав магній у розчин, так як є інфа про взаємодію сульфату магнію з кальцієвою селітрою (дає осад гіпсу).

Також, якщо підніму магній, доведеться піднімати кальцій, а це додаткові катіони в розчині. :hmmm:

Що скажуть олдові товариші?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

то в осадок выпадает если концертом лить.попробуй зделать хлопья ради экперемента,с первого раза может и не получиться. в сульфате магния нет кальция)зачем подниать?

бро на простых солях один гров,там нече не выдумаешь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На ОЛК є стаття в топіку " Re: Элементарное усвоение (или взаимодействие элементов", там сказано :

"большое количество магния будет мешать усвоению определенной части основных элементов и большей части микроэлементов. Чтобы давать много магния нужно давать много калия, кальция и микры, но в этом случае резко возрастет общая вредность удобрений" це раз.

Також "Начнем с основного соотношения между катионами - Ca:Mg, то есть баланса между скоростью общего роста и образованием хлорофилла. О том каким именно должно оно быть можно узнать только на практике, единственное что известно - магния должно быть всегда меньше чем кальция - в начале прошлого века считали что Ca:Mg должен быть на уровне 5-10:1, сейчас пришли к менее драконским вариантам - 3:1, 3:2, 2:1, в общем, тут места для экспериментов достаточно. При большом количестве азота для улучшения его усвоения магний имеет смысл немного увеличить." Це два.

І на останок :"На цвете рекомендуется максимально снизить уровень магния." Це три.

Можливо я вирвав ці фрази із контексту, але саме так я зрозумів думку товариша mikk

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні пролив кокос водою з показниками РН -5,80/ррм-200. Дренаж 6,6/220. Вилив напевно літрів з 20 води не менше, кислив електролітом.

Кожні 5л. робив заміри показників. І якщо ррм постійно падав, то РН - навпаки, зростав. Нагадую, що до проливу він був 6,1.

Щось тут не те <_<  І реально це починає вже діставати трохи... 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я бы сделал раствора с монофосфата калия 1грам на литр и линул бы,  монофосфат же кислить должен,на цвете очень странно что у тя щелочит там? керамзита же нету? у меня сколько помню что на простых солях что на пробиотеке на цветении пш полз вниз.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сирко бро ты поддон промываешь перед поливом? ты писал что выбираешь шприцем но там же остается вода которая потом высыхает осадок остается от того и показатели могут не соответствовать...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

...на цвете очень странно что у тя щелочит там? керамзита же нету? у меня сколько помню что на простых солях что на пробиотеке на цветении пш полз вниз.

От і я кажу, що странно...навіть промивка не спасла...хоча раніше допомагала при "кривому" РН... на дні пінопласт.

сирко бро ты поддон промываешь перед поливом? ты писал что выбираешь шприцем но там же остается вода которая потом высыхает осадок остается от того и показатели могут не соответствовать...

Піддон протираю вологою губкою. Да і сам подумай, якщо навіть там залишається 20-30 мл. а потім туди вливається ще 300-400 свіжого дренажа, концентрація все одно не така щоб сильно впливати на картину в цілому 

Щойно добряче пролив горщик новим розчином з РН - 5,40/ррм-800. Проливав поки не вийшов на необхідний рівень ppm.

Дренаж показав PH - 6.30/ppm-600.

Далі зменшу солі до 500 ррм і буду поливати по таймеру.

Надіюсь що через декілька днів все має прийти в норму.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

post-12321-0-11906500-1387226232_thumb.j

Почалися проблеми ((

Думаю, рослині не вистачає магнію.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт хлопці.

Прийшов час і мені поділитися новинами з Вами.

Сьогодні 31 день цвітіння, залишився тиждень до Екватора. Марійка повільно набирає масу. Проблеми з РН вдалося нормалізувати, тепер він стабільний, на рівні 5,9-6,0. Були проблеми з нехваткою магнію, але після додавання сульфату Магнію у розчин, начебто, вдалося локалізувати проблему і зупинити поширення некрозу листя.

Субстрат поливається автоматично, чотири рази на день. Рослина показала, що зараз їй добре при 700 ррм, при схемі проливу водою на третій день.

Прийшов час змінити розчин. Тепер він буде з показниками NPK - 90/120/210/ +Са 48 +Mg 52 +S 67.

Рецепт на 10л., змішую в такій послідовності:

1. Калієва селітра - 1гр.

2. Монофосфат Калію - 4гр.

3. Кальцієва Селітра - 2гр.

4. Valagro для квітучих - 3гр.

5. Мастер Антихлороз - 2 куба.

6. Сульфат Магнію - 5 гр.

 

Фото зроблені під різними режимами освітлення, для порівняння.

post-12321-0-42147400-1387534186_thumb.jpost-12321-0-66505400-1387534192_thumb.jpost-12321-0-40569400-1387534198_thumb.jpost-12321-0-69805400-1387534205_thumb.jpost-12321-0-21925700-1387534213_thumb.jpost-12321-0-02447700-1387534221_thumb.jpost-12321-0-40680800-1387534226_thumb.jpost-12321-0-06285900-1387534232_thumb.jpost-12321-0-37778000-1387534251_thumb.jpost-12321-0-04677400-1387534258_thumb.jpost-12321-0-37345100-1387534263_thumb.j

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ковёр то, что надо! :thumbup:

 

про полив расскажи по подробней.

что за автоматика?

капля же?

какой объём за день проливаешь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну че, правильное решение задействовать стены? а знаю есть маньяки (да и я) 29af7019ee90c4dc8f8014099c8c62ca.gif еще и потолок и бока

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

про полив расскажи по подробней.

что за автоматика?

Схема дуже проста. Через таймер підключена акваріумна помпа, яка включається по заданій програмі. Розчин по шлангу попадає у горщик. Капалок немає, тому сказати точну кількість рідини за один цикл сказати не можу. Все зроблено так, щоб після чотирьох циклів поливу на вечір було 0,5-0,7л дренажу. 

Все дуже просто.  

ну че, правильное решение задействовать стены? а знаю есть маньяки (да и я) 29af7019ee90c4dc8f8014099c8c62ca.gif еще и потолок и бока

Вірне батьку )) Маємо тому наглядний приклад  :smok:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.


  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу

Ограничения

Вся информация предоставлена в ознакомительных целях для лиц старше 18 лет.

[Правила использования]

×
×
  • Создать...