GROWER 17 травня, 2008 Поділитися 17 травня, 2008 05 травня 2008, 11:41 - Черговий марш за легалізацію легких наркотиків, так званий «конопельний марш» або «Марш Свободи», пройшов у Києві на Михайлівській площі третього травня. У марші взяли участь близько 150 активістів. Як і на минулих аналогічних заходах супротивників маршу виявилося більше - близько 200 активістів націоналістичного руху «Свобода» перешкоджали руху маршу. Не обійшлося без рукоприкладства - міліція зафіксувала бійки між протиборствуючими сторонами, незважаючи на те, що групи розділив загін бійців «Беркут». «Марш Свободи» за зміни в державній політиці щодо алкоголю, тютюну й легких наркотиків був проведений з ініціативи об'єднання цивільних ініціатив «Об'єктивна реальність». Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 17 травня, 2008 Поділитися 17 травня, 2008 Памоему, у "Свабодавцев", драки с учасниками мирнах митингов - это единственный способ засветится. Еслиб не эти митинги, то их ваще бы видно не было. Лично я за свободную Украину(во всём), но, помоему, они для самой свободы ничего сбсна не делают, а от драк толку мало. Злые они какито. 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
JaMan 22 червня, 2009 Поділитися 22 червня, 2009 Интересно, как себе видят понятие "свобода" активисти националистического движения "свобода"? Наверное у них это асоциируется с чем-то другим... интересно с чем? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися