GROWER 11 січня, 2009 Поділитися 11 січня, 2009 Обращение планокура к алкашу. Ты - пьёшь водку! Я - курю марихуану! Ты - покупаешь водку - СВОБОДНО! Я - вынужден приобретать марихуану НЕЛЕГАЛЬНО! Ты - получаешь то, чего желал, в том числе и похмелье, шанс уйти в запой, и прочие проблемы! Я - получаю то, что я хочу - духовную свободу и раскрепощённое сознание! Ты - употребляешь химическую смесь, предложенную тебе государством: не всегда качественную и не всегда безопасную! Я - употребляю натуральный природный продукт КОНОПЛЮ! Ты можешь купить ещё бутылку, оставаясь при этом - ПОЛНОПРАВНЫМ членом общества! Я - получаю общественное презрение и навязанное клеймо - НАРКОМАН! Ты - утром пойдёшь на работу! Я - могу быть брошенным в тюрьму! ПОЧЕМУ ЭТО ТАК??!! ЛЕГАЛИЗУЙТЕ МАРИХУАНУ!!! Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Автор Камекадзе Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 11 січня, 2009 Поділитися 11 січня, 2009 Quote (GROWER) ЛЕГАЛИЗУЙТЕ МАРИХУАНУ!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
pavlomar 12 січня, 2009 Поділитися 12 січня, 2009 Я за легалайз Но наступит он не скоро Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
PARADIS 12 січня, 2009 Поділитися 12 січня, 2009 Quote (pavlomar) Я за легалайз Но наступит он не скоро скурим анаши мы горы .... Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
crazy_grower 20 листопада, 2010 Поділитися 20 листопада, 2010 Хорошо сказано) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
farengejt 8 грудня, 2010 Поділитися 8 грудня, 2010 -- н да Я всегда говорил што покурить намного лутше и приятнее как говоря ефект на ЛИЦО Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. ]Результат Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
jackson 14 квітня, 2011 Поділитися 14 квітня, 2011 ...а при чём сдесь алкаши вообще. За себя нужно отвечать. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
ilyas10000 15 квітня, 2011 Поділитися 15 квітня, 2011 Уже отписывался ранее: в медицинском списке Британской Мед Академии по реальному вреду для человека трава заняла 11-ое место, алкоголь - 7-ое (!), табак - 9-ое (!). Алкоголь в 2 РАЗА вреднее по последствиям для организма. Так какого хрена он легализован полностью?! Про это лучше расскажу анекдот. Россия. 1920 год. В Москву в ЦК ВКБ приходит телеграмма из далёкого сибирского городка: "Срочно пришлите 2 вагона с водкой. Народ протрезвел, спрашивает "Куда подевали царя-батюшку?!" ПОЛНОСТЬЮ ПОДДЕРЖИВАЮ ОБРАЩЕНИЕ GROWERa. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
TERRORMACHINE 16 квітня, 2011 Поділитися 16 квітня, 2011 ilyas10000, такого хрена, что он все время был легален. На нем деньги делают. Культура жрания алкоголя древнее и более масштабная, чем культура курения дури. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Гровер 16 квітня, 2011 Поділитися 16 квітня, 2011 Синька атстой. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Koma 16 квітня, 2011 Поділитися 16 квітня, 2011 Пьянке бой!Счастье в каждую семью! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
TERRORMACHINE 16 квітня, 2011 Поділитися 16 квітня, 2011 Koma, по кусту на рыло?)) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Koma 16 квітня, 2011 Поділитися 16 квітня, 2011 TERRORMACHINE, Ну так чтобы разогнаться! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
TERRORMACHINE 17 квітня, 2011 Поділитися 17 квітня, 2011 Koma, Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
BBGon 17 квітня, 2011 Поділитися 17 квітня, 2011 Само обращение какое-то гониво Типа алкаши родимые легализуйте пожалуста коноплю.. Quote (GROWER) Ты - утром пойдёшь на работу! Я же могу с утра выкурить пятку и подумать, а нах мне эта работа.. завтра найду другую, когда попустит Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
TERRORMACHINE 17 квітня, 2011 Поділитися 17 квітня, 2011 Quote Я же могу с утра выкурить пятку и подумать, а нах мне эта работа.. завтра найду другую, когда попустит у меня именно так и бывает))) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
CaMonaJI 17 квітня, 2011 Поділитися 17 квітня, 2011 Нене у меня автопилот тянит на роботку в таких случаях Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
TERRORMACHINE 17 квітня, 2011 Поділитися 17 квітня, 2011 CaMonaJI, тут где-то трип-репорт читал о девушке, которую под дурманом отправили в школу учиться))) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
CaMonaJI 17 квітня, 2011 Поділитися 17 квітня, 2011 Читал Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Carbon 12 серпня, 2011 Поділитися 12 серпня, 2011 Не пью водку, не курю табак. Делай как я и фсё будет ОК. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Dedoverde 12 серпня, 2011 Поділитися 12 серпня, 2011 BBGon,Блин а не судьба подумать что у меня работа нах мне курить .????? Ты же не куришь когда у тебя дела какие то ответственные. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
dar-rulit 12 серпня, 2011 Поділитися 12 серпня, 2011 был бы я хакером я бы типа вируса, спама запустилбы в сетку гулять этот стишок Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
kukla4ev 26 січня, 2012 Поділитися 26 січня, 2012 та че прикольно Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Planavoi228 5 березня, 2012 Поділитися 5 березня, 2012 присоединяюсь ко всему выше сказоному!!!Считаю апсурдом сравнивать и ставить в один ряд как травку так и гераин и давать за них одинаковые сроки и наказания. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
тушканчик 5 березня, 2012 Поділитися 5 березня, 2012 Quote (Planavoi228) ставить в один ряд как травку так и гераин и давать за них одинаковые сроки и наказания. Законопроизводители имеют свой взгляд на этот вопрос. И сами дуют аж бегом, токо им ниче не будет за это ))) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися