GROWER 4 січня, 2009 Поділитися 4 січня, 2009 Хочу предупредить сразу - Метод не походный а предназначен для спокойного домашнего раскура, когда ганджа очень и очень ядреная а Вы бережете свое прокуреное горло Требует небольшой подготовки и прямых рук, заточеных под руки. Итак приступим. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
GumGum 5 січня, 2009 Поділитися 5 січня, 2009 А не проще купить Бонг, который к тому же можно наполнить водой!!!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 5 січня, 2009 Поділитися 5 січня, 2009 Quote (GumGum) А не проще купить Бонг, который к тому же можно наполнить водой! Эээ, Бра!! Тут смысл в том, чтоб своими руками смастерить))) А нащёт воды, я свой бонг, восновном, насухую использую, немного мороки меньшэ, а эфект всеравно достигаетса - дым охлаждаетса! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Агроном 5 січня, 2009 Поділитися 5 січня, 2009 Интересная идея! Но это теория. Как и с помощью како го инструмента раделить трубу? Да и зачем? Курение с таким драйверсом будет трудно дозируемым, неэкономным, в большой и нетрезвой компании возможно травмоопасным. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
aleksey 5 січня, 2009 Поділитися 5 січня, 2009 Метод для спокойного домашнего раскура ето кальян Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
aleksandr82vs 18 березня, 2009 Поділитися 18 березня, 2009 а это не опасно для здоровья, та белая фигня на стенках лампы? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Агроном 18 березня, 2009 Поділитися 18 березня, 2009 Quote (aleksandr82vs) а это не опасно для здоровья, та белая фигня на стенках лампы? Что за белая фигня не знаю, но сама лампа содержит оксид ртути, как впринципе и все лампы дневного света! 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
aleksandr82vs 21 березня, 2009 Поділитися 21 березня, 2009 Значит вредная до ужаса Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
gogol 21 березня, 2009 Поділитися 21 березня, 2009 Да ребят вредная эта фишка, а можно взять уф лампу на 20(40)w которая не имеет этого напыления и сделать из неё) но я делал из обычной, напыление отмыл .Неплохая фишка только габариты большие её и неудобство при курении . Вообщем вещь бесполезная Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
TERRORMACHINE 8 квітня, 2011 Поділитися 8 квітня, 2011 та ну его в сраку, она ж с ртутью та лампа! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
ASTROmaster 8 квітня, 2011 Поділитися 8 квітня, 2011 TERRORMACHINE, Ну да..! Не зря же ее "шайтан" назвали. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
CaMonaJI 8 квітня, 2011 Поділитися 8 квітня, 2011 Шайтан лампа опасна Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Бывалый 11 квітня, 2011 Поділитися 11 квітня, 2011 она непросто опасна асмертельно опасна этоведь прямое поподание всего этого дерьма в организм (иотмыть всё неполучится) авот рак лёгких заработать так это лёгко такчто БЕРГИТЕ ЗДОРОВЬЕ ДЛЯ КАНАБИСА!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися