MadPinguin 1 січня, 1970 Поділитися 1 січня, 1970 По фото явно видно, почему всетаки Белый Носорог. Шишу срезал самую нижнюю..... на верхних только трихомы... Жду когда трихомы начну мутнеть... Вот тогда.. пофоткаем... Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
GROWER 1 січня, 1970 Поділитися 1 січня, 1970 Зачётно!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 1 січня, 1970 Поділитися 1 січня, 1970 Да да да!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Oleja 1 січня, 1970 Поділитися 1 січня, 1970 хОРОШЕЕ ФОТО! рЕСПЕКТ! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися