Makuha 1 травня, 2008 Поділитися 1 травня, 2008 /_fr/0/s0718975.jpg без коментариев Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment. 2 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 7 травня, 2008 Поділитися 7 травня, 2008 Гы. Класно!!! /sml/icon_hookah.gif . Я не автомобилист и не знаю чо то за хрень такая к прикуривателю приделана с надписью "к прикуривателю автомобиля"(и где её мона купить) А ещё интересно мона ли без автомобиля такую хрень замутить, а то иза бульбулятора автомобиль покупать както глупо /sml/icon_leafgrin.gif . А вобще идея ничо так. 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
-Matthew- 25 березня, 2009 Поділитися 25 березня, 2009 Проще говор9 работает от 12 вольт!!! (мона кумул9тор "на 12 вольт" приебашить и все-походный вариант) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
gogol 25 березня, 2009 Поділитися 25 березня, 2009 -Matthew-, ПРОЩЕ ПАРУ МОКРЫХ И В АУТ ЧЕМ МОРОЧИТСЯ!!!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
-Matthew- 25 березня, 2009 Поділитися 25 березня, 2009 Хот9 я вам не советую! Температура прикуривател9 СИЛЬНО большая Намек понятен? Добавлено (25.03.2009, 21:00) --------------------------------------------- gogol, Verno!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
gogol 25 березня, 2009 Поділитися 25 березня, 2009 -Matthew-, ПОТОМУЧТО ЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
somik 23 травня, 2010 Поділитися 23 травня, 2010 я ни хрена не понял Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Starpom 20 грудня, 2010 Поділитися 20 грудня, 2010 Разве что перед пацанами фраернуть или ради разнообразия.А так это как чемодан без ручки,толку мало,а выкинуть жалко. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Tronix 24 грудня, 2010 Поділитися 24 грудня, 2010 а кста под сальвию интересный вар будет, там как раз темп высокая нужнее. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
ms-Letroc 3 лютого, 2012 Поділитися 3 лютого, 2012 "кусочек ароматной плюхи".... креативно) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
growflash 1 квітня, 2012 Поділитися 1 квітня, 2012 вопрос, стаф как туда? если темно, и прицел сбит что делать то? на доработку по причинам неэргономичности :) а так, можно тоже самое придумать и с USB входом Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися