- 0
-
Схожий контент
-
- 0 відповідей
- 594 переглядів
-
- 1 відповідь
- 2 174 переглядів
-
- 4 відповіді
- 1 616 переглядів
-
- 0 відповідей
- 1 060 переглядів
-
- 1 відповідь
- 1 161 перегляд
-
-
Останні відвідувачі 0 користувачів онлайн
- Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


Здравствуйте , выращиваю в системные авто ак , девке 21 день отроду , все было хорошо , но сегодня решил посильнее подогнуть верхушку . И переусердствовал , сломал (( Подскажите что делать, есть ли смысл дальше пытаться выращивать ее , или гиблое дело ?
Поділитись повідомленням
Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти