slavian 9 лютого, 2017 Поділитися 9 лютого, 2017 привет всем кто скажет хватит мне дната 400 на все циклы вега и цветения бокс размер ширина 45 длина 70 высота 120 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 indra 9 лютого, 2017 Поділитися 9 лютого, 2017 Да.для таких размеров и 250 хватит,с хорошим отражателем. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися Награды
0 MetalWay 9 лютого, 2017 Поділитися 9 лютого, 2017 Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. но по классической схеме же 40х40 освещает эффективно 250? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 indra 9 лютого, 2017 Поділитися 9 лютого, 2017 60*60 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися Награды
0 slavian 9 лютого, 2017 Автор Поділитися 9 лютого, 2017 на все циклы хватит не надо дополнительных ламп? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 slavian 9 лютого, 2017 Автор Поділитися 9 лютого, 2017 благодарю за совет понятно хватит и одной 400 чем больше ват тем больше урожай Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 indra 9 лютого, 2017 Поділитися 9 лютого, 2017 14 минуты назад, slavian сказал: чем больше ват тем больше урожай Не факт. Но если справишься с температурой и очень хочется - ставь 400. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися Награды
0 Silent so 9 лютого, 2017 Поділитися 9 лютого, 2017 Какие бл 400 ват шкаф 180 -100-80 такой тогда должен быть . В таком шкафу с 400 ват у тебя не урожай а пепел только будет !Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 slavian 12 лютого, 2017 Автор Поділитися 12 лютого, 2017 Пасмотрим отпишусь ратихи уже норм на эсл 6.400 поднялись хачу перепикировать в 60 литровый ящик я думую 1метр норм будет до растишек вопщем седня сфоткаю и вылажу Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
привет всем кто скажет хватит мне дната 400 на все циклы вега и цветения бокс размер ширина 45 длина 70 высота 120
Поділитись повідомленням
Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти