VOVAN_72 20 січня, 2017 Поділитися 20 січня, 2017 Здравствуйте, подскажите 23-24 градуса нормальная температура для растих в боксе? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 VOVAN_72 20 січня, 2017 Автор Поділитися 20 січня, 2017 48 минут назад, VOVAN_72 сказал: Здравствуйте, подскажите 23-24 градуса нормальная температура для растих в боксе? До нового бокса росла при 28-30 градусов, сейчас по мне прохладно. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 GROWER 21 січня, 2017 Поділитися 21 січня, 2017 почитай эту тему Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Здравствуйте, подскажите 23-24 градуса нормальная температура для растих в боксе?
Поділитись повідомленням
Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти