Перейти до змісту

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

сашунька

Прохання не байдужим Чєловєкам.

Рекомендовані повідомлення

Мир Вам браття та сестри!!! Звертаюсь до Вас як колишній (дасть бог майбутній) гровер.  Прошу Вашої допомоги по не дуже приємному для мене питанню (страх як не люблю просити) але змушений.  Вже більше 2 років я виконую завдання по захисту миру та суверенітету нашої держави в АТО, тому роки зо три вже не гровлю. А розслабитись інколи по старій пам'яті собі дозволяю. але тільки під час відпочинку у відпустці. Так от - так як штовхачів я не знаю а усі запаси за три роки пішли на нівець, прошу Вас браття чи не міг би хтось чи-то підігріти халявно чи може продати невеличку частину свого стафу ( десь 5-10грм - на відпустку вистачить з головою). Десь за тиждень другий буду проїздом у відпустку зі сходу на захід із заїздом до столиці, десь на теренах Неньки та й здибимось. Розгляну всі пропозиції, звертайтесь в лічку. Миру Вам і гарних врожаїв. P.S Про всяк випадок таке саме оголошення розміщу на ще кількох сайтах (Не судіть суворо старого вояку).

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Объявления купли продажи стафа на сайте запрещены!

Правила едины для всех!

МИР

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки

Ограничения

Вся информация предоставлена в ознакомительных целях для лиц старше 18 лет.

[Правила использования]

×
×
  • Створити...