GROWER 12 квітня, 2008 Поділитися 12 квітня, 2008 Если у кого-то есть подобая инфа, даже в фотках просьба выложить здесь 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Гість 13 квітня, 2008 Поділитися 13 квітня, 2008 хорошую лампу используют 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Oleja 30 квітня, 2008 Поділитися 30 квітня, 2008 Лампа близко! Если протормозить но можно и пожечь листики! 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Makuha 1 травня, 2008 Поділитися 1 травня, 2008 Насколько я понял там Култуб /охлаждающий футляр для лампы/ на лампе сверху, так что листики там никак не пожечь Сам себе такую штуку хочу но у нас нет, тока в Росии 1 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
dusha 23 квітня, 2011 Поділитися 23 квітня, 2011 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
cryo 23 квітня, 2011 Поділитися 23 квітня, 2011 dusha, зачёт!!! смотришь и релаксируешь!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися