Перейти до змісту

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

СпокіЙ

Діодний гроурум

Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога добрих, знаючих людей. Збираюсь зробити гроурум  2,5 м на 2,5 м  висотою 2.2м. 

Освітлення планую діодне . 

Допоможіть підібрати сітло на таку площу. Які панелі і якої потужності буде потрібно? Скільки? Де їх краще купити щоб непротупити (ціна - якість).

Можливо ще додати трохи люмінесцентних ламп.Якщо треба , то яких і скільки?

Міліарда долларів немає але пару гривень, ентузіазм і бажання поексперементувати активно присутні.

 

Наперед дякую за будь яку допомогу!

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

энтузиазма и желания экспериментировать с парой гривен в кармане явно недостаточно, чтоб осветить 6.25 квадратов диодами не флуди

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


На парочку, тройку панелей має вистачити. З орієнтовними цінами вже знайомий. Насіння , добрива , земля і багато іншого вже заготовано.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку.

тема закінчилась якраз на самому цікавому. Питання використання різних типів світла в гроурумі якраз мене і цікавить. Але перевага за лед як основу в даному випадку, тому що проводка дуже слабка.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

одну тему -клона удалите.в двух одинаковых

неудобно.

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. , ты где?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Одна тема про діодне освітлення в загальному. А друга про використання діодних і люмінесцентних світильників для конкретного гроурума з подальшими фото що з того виходить. Напрямок думки один але випадки різні:-) Так мені здається. Модератори розсудять :-) мир.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

2. Мы забаним вас на сутки, если:

2.1 Вы создали две или более одинаковых

темы либо одновременно запостили одно и

тоже в разные разделы.

правила существуют

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

" тому що

проводка дуже слабка." может проще и эффективней ее заменить?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

" тому що

проводка дуже слабка." может проще и эффективней ее заменить?

Дякую за пораду,вже думав над таким варіантом але

є складності які унеможливлюють заміну проводки.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

СпокіЙ зачем тебе это все?непойму)скоро весна уже - об ауте надо задуматься!если это просто эксперимент тогда понятно!но солнышко не чем незаменишь!вон смотри какии кусты вырастил красивыии!не могу тебя понять)МИР

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


леды жрут не намного меньше, чем днаты. я про нормальные панели.

сам по себе лед уступает в разы днату, что бы хоть как то просветить ледами твой рум, брать надо кол-вом и не 3 штуки далеко.

а по итогу нагрузка на электрику будет куда выше, чем стояло бы пару днатов.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Яке співвідношення синіх і червоних діодів оптимальне? В одних бачу 2 до 1  (сині - червоні) в інших 3 до 1 (червоні до синіх). 


СпокіЙ зачем тебе это все?непойму)скоро весна уже - об ауте надо задуматься!если это просто эксперимент тогда понятно!но солнышко не чем незаменишь!вон смотри какии кусты вырастил красивыии!не могу тебя понять)МИР

Експеремент. А про аут подумав. Прокльовуються вже майбутні ялиночки.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Слабая проводка?

Насколько?

КВ скока выдерживает?

В гаражах (еще старых,советских) проводка,нечиненная ниразу, выдерживает киловатт. Конечно,Если рядом будет работать всякая гхм типо сварки, то мигать будет - но не погорит.

Проверено.

И еще - леды это тема для довольно обеспеченных людей. Ты можешь спокойно позволить себе потратить  от 10 до 20к?

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Покищо взяв 1 ледку на 135 W. Посаджу під нею автомат. По експерименту відпишусь


Слабая проводка?

Насколько?

КВ скока выдерживает?

В гаражах (еще старых,советских) проводка,нечиненная ниразу, выдерживает киловатт. Конечно,Если рядом будет работать всякая гхм типо сварки, то мигать будет - но не погорит.

Проверено.

И еще - леды это тема для довольно обеспеченных людей. Ты можешь спокойно позволить себе потратить  от 10 до 20к?

 

Ну поки 10-20к нема але експеремент буде , просто в менших масштабах.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Підростають малиші auto anubis та auto kalash (по 1 шт) Якщо виростуть 2 дєвчьонки то буду дві під ледом з досвітом ростити. А покищо чекають (ростуть і кріпнуть) на перенос в гроурум, Пара фото

 

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. так то у тебя автоцветы такие уже рослые стоят?? а ты с пересадкой не опоздаешь? мне кажется или там уже цветение на некоторых началось? они что тупо в торфяных таблетках ростут досигпор? просто видно чулок на табле и корни торчащие...((

при обычном освещении тоже не помишало бы пару фот,а то сплошной сиреневый. 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Початок фото дивись в темі (Outdoor 2014 Спокій старт)

Великі  сатіви стоять а  автомати ще маленькі. Потім трошки підростуть окремо сфотаю і викладу. 

З пересадкою сатіви точно не запізнюсь. Зараз в мене з сатівами міні експеримент, а там на аут висаджу. Вони ще не цвітуть.

Проросли через одну торфяну таблєтку , потім другу і зараз поставлені на 4см шар чорнозему. Полив суто в чорнозем .

На таблєтці видно паперову оболонку яка зчасом розчиниться. а корні тирчащі нормально їм не шкодить. Сорт гарний ,витривалий.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды


Початок фото дивись в темі (Outdoor 2014 Спокій старт)
что то ты тем насоздавал(нету времени вникнуть в суть  всех и сделать вывод ,может одной темы хватилобы...) и фотки посылаешь смотреть с одной темы в другую(((

.Я тебя не  прошу как былобы лучше, а говорю как надо сделать чтобы  было на что смотреть, а не на сплошной фиолетовый.Я сам на диодах гровил и фоткал под лэдами и при обычном освещении каждую почти фотосесию.

 


Великі  сатіви стоять а  автомати ще маленькі. Потім трошки підростуть окремо сфотаю і викладу.  З пересадкою сатіви точно не запізнюсь
аа ну если фотики то тогда понял,ото  фиолетовый цвет  меня с пантелыку сбил что я не увидел что кто как.

 

аа ясно, экспиримент ))    ну тогда Удачи чтоли..!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Наступні фото обовязково замучу під норм освітленням.

Дякую.

Мир.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Мир всім. Сьогодні запустив рум. Виглядає все так

 

Три сортові малишки

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

 

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

 

так стартанули калаш і анубіс авто. Анубу 14 днів від каски а калашу 12 днів. Думаю потім доставлю на досвіт 

Eurolamp T5 Spiral 85W HB-85276 (блакитне світло)

 

З мікса сємка ще маленька для висадки. Щось дуууже тупить в рості. Але росте. На першому фото їй 12 днів. Якщо буде далі тупити в рості то буде затянута і нічого доброго з неї не виросте. але на утіль точно її не планую. Буду тянути докінця. Як окріпне на аут її .

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Успіхів ще раз!)

Дууже цікаво про результат дочекатись опису. Вже остаточно зупинився на ідеї мікро-гровінгу з діодною лампою на зиму, а тому...  ^_^

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти


Приветствую всю гров компанию. Сделал парочку новых фоток. 

Акашка - девочка

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.  Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

 

Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.   Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment.

 

Большие листья делают много тени. И нижние ветки плохо получают свет, какие листья можно отрезать чтоб не навредить ростению? 

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти

Награды

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.


  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки

Ограничения

Вся информация предоставлена в ознакомительных целях для лиц старше 18 лет.

[Правила использования]

×
×
  • Створити...