Funki 11 серпня, 2008 Поділитися 11 серпня, 2008 Обалдеть можно ! /_fr/2/s1276628.jpg Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть attachment. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
PARADIS 11 серпня, 2008 Поділитися 11 серпня, 2008 Где бы такой сорт взять )) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Funki 11 серпня, 2008 Автор Поділитися 11 серпня, 2008 Мне тоже интересно ! Млин такое красивое ) Фото нашел в инете ! Кто догадуется скажите что это? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Oleja 11 серпня, 2008 Поділитися 11 серпня, 2008 Где то видел эту фоту! Тож оч понравилась!!!!)))) Помоему она была с описанием этого сорта! Но к сожелению не запомнил название! (( Если задаться целью, то можно и найти!!! Ты давай придумай какой нить стимул, интерес, и игру устрой здесь с призом! Мигом узнаем, что за сорт:) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Funki 12 серпня, 2008 Автор Поділитися 12 серпня, 2008 Ну народ давайте веселее вить четкая вещь по виду ) мож кто знает как это достать и растить ? ) Плиз Приз Репутация + ))) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
pavlomar 21 серпня, 2008 Поділитися 21 серпня, 2008 Оно? Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
GROWER 21 серпня, 2008 Поділитися 21 серпня, 2008 Quote (pavlomar) Оно? Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Канешн оно /sml/gru.gif Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Funki 21 серпня, 2008 Автор Поділитися 21 серпня, 2008 Точно оно а более подробной инфы нет про него? Добавлено (22.08.2008, 02:06) --------------------------------------------- Оно пурпурное а нужно тупо красное ( Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
pavlomar 22 серпня, 2008 Поділитися 22 серпня, 2008 Это пока все что нашел Да и по ссылке вроде красное... Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 26 серпня, 2008 Поділитися 26 серпня, 2008 Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Вотэто оч пахожэ Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Oleja 27 серпня, 2008 Поділитися 27 серпня, 2008 Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Вроде похож! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
GROWER 27 серпня, 2008 Поділитися 27 серпня, 2008 А вы не задумывались дорогие что это может быть любительский гибрид Purple Power + ....... чего то там еще, что имеет такую яркую окраску и вместе с этим сортом дает такой гибрид Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 27 серпня, 2008 Поділитися 27 серпня, 2008 GROWER, не абламуй, мы можэт паумничать хатим))))))))) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
GROWER 27 серпня, 2008 Поділитися 27 серпня, 2008 Quote (Artxxxxxxxxxx) не абламуй, мы можэт паумничать хатим))))))))) Аааа, ну умничайте, я только за Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Funki 27 серпня, 2008 Автор Поділитися 27 серпня, 2008 Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
pavlomar 17 вересня, 2008 Поділитися 17 вересня, 2008 Кто знает что это Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Добавлено (17.09.2008, 10:00) --------------------------------------------- бразы, шо за сорт... очень на ЛР похож. но убивает он ппц Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 17 вересня, 2008 Поділитися 17 вересня, 2008 Штота фкуснае) /sml/gash.gif Ты цыликом сфотай, ато так ниочень панятно Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
pavlomar 17 вересня, 2008 Поділитися 17 вересня, 2008 Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. отут она Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Artxxxxxxxxxx 17 вересня, 2008 Поділитися 17 вересня, 2008 Offtop pavlomar, в альбоме все тваи растихи? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися