Sillla 15 травня, 2011 Поділитися 15 травня, 2011 Привет всем!! ребята у когонебудь есть немного пыльцы lowrader оч срочьно надо аж горит !! заплачю дениг если требуетса или дрой пыльцы автоцветов короче получилась одна дефка в ауте из всех заказыных семян короче траблов много было но не в етом дело люди выручете если можете плыз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Kesh 15 травня, 2011 Поділитися 15 травня, 2011 кстати да , у кого какая пыльца есть ? тоже нуждаюсь Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
yupik 15 травня, 2011 Поділитися 15 травня, 2011 Sillla, Kesh, могу помочь с пыльцой(лорика)! у меня мужик на цвете... Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Sillla 16 травня, 2011 Автор Поділитися 16 травня, 2011 yupik, Бразе выручай в долгу неостанусь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Kesh 16 травня, 2011 Поділитися 16 травня, 2011 yupik , давай братух , выручай !!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
yupik 16 травня, 2011 Поділитися 16 травня, 2011 Kesh, Sillla, бразеры,помогу конеха!!! калиостро де-то писал,шо можно просто яйца обрывать и в зип-лок.. а они потом доходят..(таким способом собрать?) Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися