Oleja 7 березня, 2011 Поділитися 7 березня, 2011 Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Сказать нечего!((( Это ещё раз доказывает, что продавать Грибы не стоит! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Kaliostro1111 8 березня, 2011 Поділитися 8 березня, 2011 этто точно.. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Starpom 9 березня, 2011 Поділитися 9 березня, 2011 Уже не первый случай(( Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Oleja 9 березня, 2011 Автор Поділитися 9 березня, 2011 Starpom, Да уж!(((( Не приятный случай! МИР! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
ppdjaa 14 квітня, 2011 Поділитися 14 квітня, 2011 Неповезло!(((( Жаль паренька. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
MetalWay 26 вересня, 2012 Поділитися 26 вересня, 2012 Пф,еще бы позвонил ментам и спросил - у мя тут грибы по всей квартире,хотите вам продам? В интернете продавать Лол Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
asTral__groWer 10 листопада, 2012 Поділитися 10 листопада, 2012 Молодой, неопытный, в следующий раз будет осторожнее. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
атмос 10 листопада, 2012 Поділитися 10 листопада, 2012 паранойа наше оружее, будьте бдительны и на носите мж в кармане Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Klizma 22 листопада, 2012 Поділитися 22 листопада, 2012 Мда на одного дибила стало меньше. Извеняюсь за прямоту,но думаю со мной согласятся многие. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися