чибушу. фито ЛЕД. Підпищиків 0 Запис опублікував NARKADZHA · 18 квітня, 2018 4 824 переглядів вот типа что-то так. водное охлаждение. 1 Підпищиків 0
NARKADZHA 91 Опубліковано 21 квітня, 2018 Малу помалу тестирую пока без воды 150 ват на радиаторе отопление. Суть заключается в том чтобы аккумулировать тёплую воду. А потом использовать её в отопление. Лампы готовлю для теплицы. З0 секций по 150 ват Одна секция без охлаждение греется до 90 градусов а может и более нету чем замерить. Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
бадди 0 Опубліковано 5 лютого, 2020 пару вентиляторов не хватает, и на защиту от перегрева реле поставь. Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
2 Коментаря
Рекомендовані коментарі
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти