Перейти к содержимому
GROWER

Київ: курці коноплі - пріорітетна задача Подільського РУВС

Рекомендуемые сообщения

Київ: курці коноплі - пріорітетна задача Подільського РУВС

Квітень 09, 2008 By: karabashi Category: гаряча лінія

Дзвінок на гарячу лінію. 18:30 10 квітня 2008 р.

- Добрий день, мене звати Даша, мене з моїм другом намагається затримати наряд міліції через те, що ми курили марихуану. В нас нічого при собі немає, вони знайшли у мене трубочку. Зараз намагаються надягти на мене наручники.

- Ви пред’явили документи?

- Так, документи ми показали, опору не чинимо. Вони відмовляються представлятися.

- Вас не мають права затримувати, тим паче – одягати наручники. Нехай складають акт вашого затримання за обов’язкової присутності понятих. Дай трубку старшому.

- Молодший сержант міліції Скорич. Ви знаєте, що ми вилучили у вашої знайомої? Сухий. І він ще теплий, а запах – дуже характерний.

- Ви вбачаєте у цьому склад злочину? Чи можливо, просто вимагаєте грошей? Це саме наш випадок, ми зараз будемо на місці.

18:50 Місце – задвірки вулиці Боричів Тік, підніжжя Замкової гори. Навколо двох підозрюваних – ШІСТЬ працівників міліції. Представляємось. Громадська ініціатива “Об’єктивна реальність”, провадимо моніторинг незаконних дій міліції та наркокорупції. Наразі будемо свідками затримання, маємо документи – посвідчення журналістів. Згідно закону має бути складений акт про затримання - чи такий є? Ні, неохоче каже старший. Акт ми складемо на місці, у райвідділі.

Затримання відбувається на підставі того, “що затримані підозрюються у вживанні наркотичних засобів. Інкримінується стаття 309 та … 321. На цій підставі доставляємо у райвідділ, там проведемо обшук”. На цей момент затриманий стоїть босий на одній нозі, знімаючи на вимогу шкарпетки і демонструючи, що там – нічого немає. Присутні міліціянти називають це “поверхневим оглядом”.

Представлятись міліціонери відмовляються, лише за погонами визначаємо, хто з них – ” молодший сержант Скорич”. Повідомляємо, що фіксуємо перше порушення закону про міліцію – відмову представитись. Надалі фіксуватимемо і інші порушення, бо вирушаємо разом до Подільського РУВС. Маємо коротку розмову з затриманими – чи вимагали хабара?

- Ні, напряму не вимагали. Ми сказали, що у нас з собою нічого немає, попросили відпустити. Нам сказали “Хто ж вас оце просто так і відпустить…” А потім ми подзвонили на гарячу лінію.

19:10 Подільський РУВС м. Києва на вулиці Хорива 20. Затриманих намагаються провести всередину, а нас залишити за дверима. Вимагаємо складання протоколу затримання, оголошення затриманим їх статусу, обшук в присутності свідків. Хвилин 10 шестеро міліціянтів, двоє “злочинців” та свідки, нерішуче тупцяють в проході, доки ми не звертаємось до чергового по відділку, повідомляючи, що на його очах відмовляються складати протокол, намагаються ізолювати затриманих, щоб проводити незаконні дії. Нам вочевидь пора дзвонити у відділ внутрішньої безпеки ГУ МВС м. Києва.

Моментально нас допускають всередину, разом із затриманими та всіма шістьма міліціянтами прямуємо до кімнати дізнавання.

- Скоро мине година затримання. Ми писатимемо нарешті протокол?

- Ні, сержант зараз напише рапорт. Пиши, сержант – так і так, бачив як ці вживали наркотики. Ні, речовину рослинного походження.

- На підставі рапорта свого підлеглого ви затримуєте людей? Ви на місці інкримінували їм 309 та 321 статті кримінального кодексу. Будь ласка хоч тепер прочитаєте ці статті вголос?

Сержант приносить із сусідньої кімнати роздруківку і зачитує 309 статтю. Наразі нічого не вилучено, але ж є засіб – “трубка, кустарного виготовлення”. Даша визнає – трубочка її. Коноплю справді вживала. Складу злочину не бачить. Просимо зачитати ще й 321 статтю, бо вона взагалі тут ні до чого. Старший це вочевидь теж розуміє і читати не дуже хоче. Бо переводить розмову на мораль:

- Ось ви мабуть вважаєте, що вони ніякого злочину не вчинили? Правильно поступають?

- Я вважаю, що в цей же час на території вашого райвідділу насправді коїться багато справжніх злочинів, але вас - шість здорових мужиків чомусь воліє стовбичити ось тут, порушуючи при цьому закон. Ви можете будь-кого затримати на три години, наприклад, мене. Мотивуючи, що ви мене теж підозрюєте у чомусь. А сержант ваш так само напише рапорт, що він щось бачив. Нагадую, минула година затримання, а протокол не складено.

Затримані і міліція прямують до кабінету слідчого, він має встановити, що робити далі. За цей час Дашу і Максима вже пробили по базі. Даша чиста, а ось у Максима – два приводи минулого року. Один – “за підозрою на 309 статтю”.

- Це було в метро. Мене зупинили, знайшли 8 грамів канабісу. Гроші я давати відмовився, бо їх не було. Протримали в СІЗО три доби, все сподівалися, що хтось приїде і привезе гроші. Але ніхто не приїхав. Минулого місяця був суд нарешті, мене офіційно звільнили від кримінальної відповідальності, бо я “добровільно пролікувався від наркотичної залежності”, щоб отримати п. 4 статті 309. Лікарі сміялися з цієї ситуації, але кажуть – вона дуже типова для нашого міста.

Міліціянти виходять з кабінету невеселі. Обломилося. За півгодини відпускають і “затриманих”. З моменту їх контакту з ППС минула 1 година 40 хвилин. За цей час на пульт надійшло повідомлення про пограбування, і двічи – про бійку за участі 20 осіб. Після повторного дзвінка про бійку звільнений від “боротьби з наркозлочинністю” наряд неспішно побрів до місця пригоди.

источник:http://legalize.in.ua/archives/category/yurydychna-dopomoha

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Меня приняли с женой сцуки, нашли пятку меньше сигареты. Тоже промариновали в подвале три дня, а потом следователь мне продемонстрировал пакет в 6.7 грамм. Как он так вырос, запечатанный, опломбированный и в сейфе? Канешна в драке или при задержании матёрых моно дырку заработать, лутше в тепле да спокойствии растаманов безобидных тормошить да капусту с них збивать. Быдло конченое, вот вы хто, граждане менты!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Да это еще фигня, ситуация типичная))) У меня был случай ваще бомба!!! Короче пару лет назад в праздник День Города, пошли мы с пацами по центру прогулятся, концерт, салют и все дела посмотреть. Был у нас с собой корабль ганджика))). Смотрим мы значит концерт, народу собралось море скоро салют и вдруг подваливают к нам ППС-ники 2человека. Что в карманах, и все такое??? Нашли у кента моего в носке коробок, открыли, понюхали)))) "АГА, говорят". Отвели нас в сторону. Ну мы на позитиве, говорим угостили нас, хотим попробовать))). У них глаза стали круглые. Потом они переглянулись между собой, на нас посмотрели. Достает один из них лист бумаги значит. П-пц думаю щас писать че-то будет, а он взял и отсыпал сука себе в лист чуть больше половины коробка. Мы ох-ели!!!!))) Короче свернул он лист и в карман, а нам коробок отдал, там еще на большой косяк осталось. "Гуляйте отсюда" сказал он нам. Ну мы не потерялись, косяк убили за гаражами. А потом долго размышляли над тем что "Бывает-же такое!!!" Изображение

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Меня тоже с карифаном покрутили. Только курнули...Оставалась пятка...,Ну на пару банок..... Говорю или выкинь или давай докурим....В итоге он положил её в носок....Через 10 мин...Нас уже деманстративно вели через район! Изображение Короче 300$ пришлось оставить в мусарке.... Чтоб не сообщили по месту работы...(Я тогда только присягу принял гос.служашего )))) Короче вывод только один, мусора-мусорянские Изображение Ето у них в крови!

Добавлено (19.06.2009, 16:24)

---------------------------------------------

ASTROmaster, Такое как ты расказал...Практикуется у меня в городе повсемесно.... Только менты балуются не драпчиком, а метом или героином!!!!! Особенно те кто в чинах!!!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


terry, согласен, многие менты на тяжеляках сидят. А ещё в 97-м помню частенько герой приторговывали. Я сейчас вапще уверен, что вся продажа тяжеляка курируется мусорами - они барыги №1!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


JaMan, Абсолютно согласен......Устроили нах. монополию... О чём говорить если Донецкий обнон заряжает герычем пол региона!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Да и ещё эта обезьяна засланная - сандей аделаджи, тягает кокс килограммами в Украину, Черновецкий его покрывает, значит это государственный наркокортель! А сандей в 96-97 тоже герой торговал, лично видел, как из библии паскуда тайник сделал и товар в ней носил. Изображение

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


У нас в Харькове тож свой нарк есть, даже два! Миша и Гаша. Сцуко, два перид@ста!! Ониж , падлы, герыч к нам вгород ввозят!! Так ловилиж чутьли не на споличном, так хоть бы кто наказал!! Засчитники атечистве, мент гады!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Да друзья!! Мы всегда должны быть на стреме!!! Изображение

Посмотрите как у многих форумчан были проблемы ИзображениеJaMan, terry, ASTROmaster, а Олежи вообще обыск был. Забрали все Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку. Изображение

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Поэтому, бразы, слил я себе одну прогу, специальнообученную и вам всем рекомендую

# сначала качаем это Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку.

# потом это Пожалуйста войдите или зарегистрируйтесь чтобы увидеть ссылку.

# и всё, теперь это все активируем кликом

для фаэрфокс

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах


Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в тему...

×   Вы вставили отформатированное содержимое.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Загрузка...


  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу

Ограничения

Вся информация предоставлена в ознакомительных целях для лиц старше 18 лет.

[Правила использования]

×
×
  • Создать...