terry 7 квітня, 2009 Поділитися 7 квітня, 2009 Привет...Подскажите ..ЭСЛ лампа на 200 ват подойдёт для прорашивания рассады, скажем 10 кустов...Не спалит их? или ещё чего??? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 Manja 8 квітня, 2009 Поділитися 8 квітня, 2009 terry, нет конеха! Ты и ДНАТом 250 не спалишь если будешь делать разумно! Включи лампу и поставь под неё руку, если руке жарко - значит и растихам жарко. Ну ход мыслей поймал? А так ЭСЛ 200 - это не уж такая мощьная лампа, люди и под ДНАТом протащивают Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 terry 8 квітня, 2009 Автор Поділитися 8 квітня, 2009 Ясно....Спасибо... Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 PARADIS 8 квітня, 2009 Поділитися 8 квітня, 2009 terry, сколько рассаду держать хочеш ? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 terry 8 квітня, 2009 Автор Поділитися 8 квітня, 2009 Думаю пару недель точно...А потом просто дросель привезут...Пару кустов под днат хочу оставить, а остальное на улицу. Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 PARADIS 8 квітня, 2009 Поділитися 8 квітня, 2009 terry, на две недели хватит полюбому Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 terry 10 квітня, 2009 Автор Поділитися 10 квітня, 2009 Ништяк Что и требовалось... Добавлено (10.04.2009, 22:57) --------------------------------------------- В продолжение вопроса про рассаду...следующий)) Как думаете? можно для 2-х кустов автоцветущих использовать 2 ЭСЛ по 200W. Автоцветы ж вроде начинаю цвести от возраста а не от светового дня....?!?! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 Oleja 11 квітня, 2009 Поділитися 11 квітня, 2009 Конечно можно! Но сам понимаешь , что выход шишек будет как пить дать в 2 раза меньше!!! Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 terry 11 квітня, 2009 Автор Поділитися 11 квітня, 2009 Жара...((( Придётся всё таки ставить ДНАТ... Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 Manja 11 квітня, 2009 Поділитися 11 квітня, 2009 terry, у тебя жара чё от ЭСЛ? Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
0 terry 11 квітня, 2009 Автор Поділитися 11 квітня, 2009 Нет... У меня жара от мысли устанавливать всю эту конструкцию... Поділитись повідомленням Посилання на повідомлення Поділитись на інші сайти Поділитися
Привет...Подскажите ..ЭСЛ лампа на 200 ват подойдёт для прорашивания рассады, скажем 10 кустов...Не спалит их? или ещё чего???
Поділитись повідомленням
Посилання на повідомлення
Поділитись на інші сайти