Перейти к содержимому

Архивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для публикации сообщений.

Сірко

Laughing Buddha (fem) / Кокос / Днат 150Вт / Indoor

Рекомендуемые сообщения

фото где с лампой...сравнение.. имеет симптомы передоза...а это, вытянутые колы на цвете и рыхлое состояние завязей может говорить о том что на стадии цвета много азота вносилось... 

Так воно і було. У мене Азот завжди був не менше 90, при нормі в 60. 

 

Сьогодні перевів на режим осені.

Полив розчином NPK - 0/158/239/ +Са 0 +Mg 52 +S 84.  PH - 5.9/ppm-800. 

Дренаж  PH - 5.9/ppm-800. 

 

 Хочу щоб шишки стали жирнішими, перестали витягугуватись і почали рости у ширину. Що скажете Азот для цього діла їм буде потрібен, чи вистачить того, що накопилося у листі? Як швидко воно почне жовтіти? По паспорту ще мінімум 21 день, а то і всі 30.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброї ночі ночі мої таємні сородичі.  :ph34r:  Сьогодні на думку спало що моя Маруся це лялька вуду нашої країни. Періоди її росту тісно переплітаються з подіями в Україні. Посудіть самі.  62 день цвітіння,рівно стільки стоїть Майдан. Співпадіння подумали Ви?

Але видно я якось впливаю на політичну ситуацію в країні. Вона йде такт у такт як і період мого цвітіння. Тільки но я перевів на нову фазу мою Марійку, як почалися активні події у Києві. Виходить - що я шаман)))  Якщо так піде далі то я точно знаю що нас чекає.

Сьогодні перевірив Марійку і був приємно здивований. Суцвіття просто казка. Не думав, що їх може бути настільки багато, і вони можуть так щільно рости один до одного. Урожай буде щедрим

Перевірив чи немає плісняви, почистив трохи. Де не де починають жовтіти листочки. Це гарний знак.

Після чистки до пальців прилипло трохи смоли, яка дбайливо скатав у шарик і скурив через люльку разом і тютюнцем. Вже другу годину тримає... міцно.

Всьогодні я задоволений як ніколи .

.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Offtop
 

півпадіння подумали Ви?

а представь с выдохом первой затяжки рухнет режим и все дураки сядут в тюрьму и убегут далеко и на всегда )))))) будда может наверное..

не стрелять.....офффтоп

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мої вітання. У мене сьогодні маленький ювілей, 70 день цвітіння (10 тижнів позаду).

Шишечки по-тихеньку набухають, листя жовтіє і опадає. Запах стає більш виразним і чітким, чомусь вугільний фільтр не справляється з ним (( Але запах не їдкий, а приємний, з нотками прянощів. Кожного разу радуюсь як приходжу додому.

Кормлю аналогом Ріпена (МФК-7гр+СульМагн-5гр) NPK - 0/158/197/ +Са 0 +Mg 52 +S 67. Періодично проливаю водою.

За останні три дні PH виріс з 5,8 до 6,2.

 

post-12321-0-44139700-1390862887_thumb.jpost-12321-0-26406300-1390862896_thumb.jpost-12321-0-70207500-1390862910_thumb.jpost-12321-0-85340800-1390862920_thumb.j

 

Планую ще тиждень, потримати на Ріпені, потім заливаю Флору Клін і далі лише вода.

Думаю ще днів 20 тримати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

странно что пш растет

сколько у тебя от лампы до верхивок?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

так есть же таблица от чего растет от чего падает катионы анионы.....типа что выжирает можно понять....

а в целом гарно бро!!!!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сколько у тебя от лампы до верхивок?

По центру 15см. по краям 7-10.

так есть же таблица от чего растет от чего падает катионы анионы.....типа что выжирает можно понять....

Знаю я таку таблицю. Росте РН - значить рослина виїдає Азот, Фосфор і Сіру. 

Тому я на останній тиждень харчування добривами зменшив кількість Калію, щоб нормалізувати рівень РН.

А почав рости РН після того як я почав робити більші інтервали між поливами (до цього поливав щодня, а тепер через день), щоб дати добре просохнути кокосію, але це тільки після проливів водою.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

конопля калий любит

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

зачем понижать? у тебя же цифры на руках.......добавь просто фосфорку


азот видно как жрет бошки как свечки торчат))))0 думаю рано зацвела подождать бы когда колы сформируютсчя из скрога

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю мої брати.

Мене турбує той факт, що Марійка перестала їсти.

Перед поливом розчином Ріпену дренаж був 300, потім два дні полив із ррм- 550. Дренаж піднявся до 850. Потім раз у день проливав до протікання лише водою (ррм20), дренаж 830, потім 800, потім 770.

Чому перестала їсти. Невже це сигнал, що пора її під ніж?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не не не.... промой клином.....поотом 70 % блума....и на воду потом как раз вроде неделя осталась*?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброї ночі мої брати. У мене 74 день цвітіння.

Пролив ФлороюКлін (дякую jr.Jah). Дренаж показав РН-6,0/ррм-550.

Сьогодні взяв у товариша більш-менш нормальний фотік і зробив невеличку фотосессію своїй Марійці. Насолоджуйтесь ))

Загальний вигляд

post-12321-0-65261200-1391212697_thumb.jpost-12321-0-12725200-1391212708_thumb.jpost-12321-0-46358400-1391212718_thumb.jpost-12321-0-78270300-1391212729_thumb.j

Шишки

post-12321-0-80567900-1391212843_thumb.jpost-12321-0-41596700-1391212853_thumb.jpost-12321-0-49557200-1391212862_thumb.jpost-12321-0-21695600-1391212872_thumb.j

Макро

post-12321-0-78540000-1391212833_thumb.jpost-12321-0-89070400-1391212978_thumb.jpost-12321-0-98969500-1391212969_thumb.jpost-12321-0-51130200-1391212960_thumb.jpost-12321-0-41734100-1391212950_thumb.j

 

На макро видно, що деякі трихоми вже жовтіють. Що скажете, скільки ще тримати? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

красиво наросло!))))чесно тут уж не подскажу все зависит от твоих предпочтений.....но я заметил что сатива набирает основную силу когда висит с корнем верх ногами)))))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Сірко по виду вроди как готовы.есть  уже  и не надо особо,стигм живых вообще нет.так что  я бы  давал только воду и смотрел бы в микроскоп на окрас трихом. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 по виду вроди как готовы.есть  уже  и не надо особо,стигм живых вообще нет.так что  я бы  давал только воду и смотрел бы в микроскоп на окрас трихом. 

Згоден з тобою друже  :slap:

Рости вже немає куди, тільки жовтіє і всихає. Думаю ще недільку потримати на воді і під ніж.

Щойно ще раз пролив ФлораКлін, щоб вже "навірняка". Дренаж показав РН-6,0/ррм-350.

Питання. Чи є сенс проливати водою з медом і коли саме це робити? У кого є такий досвід?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вот смотри про мед .. пишут что его нужно давать в последний полив а я думаю что можно всю неделю и лить .....2 ложки на 10 л воды как раз по пол литра в день......аромат становится приятнее !отвечаю!

тока одно ноооооооооооооооо!!!!забыл написать при использовании меда добавлять фунгициды что б не пошел процесс брожения.......елки палки самое главное то

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

противо грибковые, плесневые, бактериальные средства....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

http://www.xumuk.ru/encyklopedia/2/4966.html
прошу и пример.....медный купарос например...http://www.floralworld.ru/fungicid.html

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

главное на здоровье

от каждой определенной проблемы есть средство нужно только правильно выбрать Ё!...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго ранку панове.

З моменту останнього мого посту, в боксі майже нічого не змінилося, хіба що пожовтіло листя. Шишки не жирніють і трихоми більшими не стають. Не знаю з чим це пов"язано, але на дотик шишки стали не такими липкими як два тижні тому(((

Зрізав одну шишечку, просушив на водній бані, ефект доволі сильний, години на дві-три мізки відключаються і тіло відлітає. 

Останній тиждень поливав виключно водою. Сьогодні полив кокос солодкою водою (2ст.ложки цукру на 1л.), цукор Марійка не їсть зато має отримати свою порцію стрессу.

Більше поливати не буду, ще три дні сонця, потім три дні темряви, чик ножиком і вверх ногами ))) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю мої брати. Давно я не писав, на те були свої причини.
Це останнє моє повідомлення, бо я вирішив припинити вживати нашу улюблену Марійку. До цього мене спонукала низка факторів, проаналізувавши які я і дійшов такого висновку. 
За останні 6 місяців я можу порахувати на пальцях рук дні коли я не курив, а курив багато,смачно, щодня по декільку раз, забиваючи косяк за косяком а коли набридали косяки курив через бонг, але також я забивав на все і вся. Не спорю, воно того стоїло! Таких приємних відчуттів мені в житті нічого не доставляло, окрім сексу звичайно, але....але є одне але...трава витіснила із мого життя все інше. З кожною затяжкою у мене було таке враження, що не я її курю а вона мене потихеньку викурює. Я став байдужим до всього, окрім неї, я став деградувати, перестав читати, зустрічатись з друзями, а коли і зустрічався то нам не було про що говорити, тому що мене нічого не цікавило крім "дубаса" а про нього особо не поговориш.

Два роки тому у своєму місті я був провідним спортсменом, про мене писали, про мене говорили, мене наслідували і ставили у приклад. Тепер же я не можу навіть на мінімумі виступати бо немаю ні сили, ні бажання, ні мотивації щось робити. Я казав собі "А нафіга"? чи "а кому це потрібно" або "мені і так добре". І дійсно було добре, бо була трава. Затяжка і все навкруги чудово і по кайфу. 

Я завжди в любій компанії був "заводилою", міг підтримати любу розмову, знав мільйон анекдотів, міг знайти підхід до любої кралі, біля мене завжди крутилося безліч гарних жінок. А зараз, таке враження, що мою пам"ять стерли, в розмовах з людьми я постійно туплю. І зі мною стало нецікаво. Начебто тіло є а всередині пусто. Якщо раніше я сам керував діалогом і скеровував його в потрібне мені русло, то зараз, із-за того що не можу знайти потрібних аргументів, керують мною.

Я забув коли останній раз від душі сміявся. 

Мені 30. У мене немає дружини, дітей, немає сім"ї, немає навіть улюбленої дівчини, я один. Для того, щоб з тобою був хтось поруч потрібно постійно над цим працювати, наполегливо працювати. Вкладувати свій час, свій розум та фінанси. Не мені Вам розповідати, що для того щоб щось отримати гарне в кінці потрібно спочатку щось вкласти. Вирощування Марійки в індорі тому наглядний приклад, зекономиш або заб"єш на пару днів і вже трабли. А Заб"єш на тиждень в втратиш весь урожай і починай все з початку.

Саме тому я і вирішив розібрати свій бокс і викинути те, що у мене виросло на смітник.Ви не уявляєте як важко це було зробити.

Мені потрібне яскраве життя, наповнене сміхом і радістю. 

На останок хочу подякувати всім хто допомагав мені у моєму досвіді вирощування, давав поради, підтримував мене, ставив плюсики.

Особлива подяку ІНДРІ, ВІТОШКІНУ, молодшому ДЖА, МІСТЕРУПОМІДОРКО, ЧІЛІ 1311, диджеюСлему. Дякую Вам друзі.

Згадуйте мене добрим словом.

МИР.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

о, чувак! как ты офигенно написал!

ты молодец. Удачи тебе, Бро! Ты прав абсолютно точно. От души тебе желаю той яркой и наполненной смехом жизни, которую ты себе представляешь. Главное, чтобы была мечта и желание, Бро. И они придут!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.


  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу

Ограничения

Вся информация предоставлена в ознакомительных целях для лиц старше 18 лет.

[Правила использования]

×
×
  • Создать...