Автик Ред Дварф -седан Підпищиків 0 Запис опублікував Silent so · 10 червня, 2017 2 050 переглядів органика автик Автик от Седана горшок литров 6-7 кокос -земля-биогумус ! От семечки 12-12 вчера посадил сегодня взошёл почти скинул каску ! Підпищиків 0
Silent so 311 Опубліковано 19 червня, 2017 Тут нечего сказать ,пока захватывает объём горшка ! Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
Silent so 311 Опубліковано 25 червня, 2017 И вот пошёл небольшой рост .льем power roots с каждым поливом ,по мере просыхания ! Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
Silent so 311 Опубліковано 15 серпня, 2017 12-12 от семки 3.5 литра горшок ! Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
Модератор 261 Опубліковано 17 серпня, 2017 Хорошая макушка, у тебя какой днат, фирмы ? Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
Silent so 311 Опубліковано 17 серпня, 2017 @Васёк Россия ) Поділитися цим коментарем Посилання на коментар
6 Коментарів
Рекомендовані коментарі
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти